购买 BZD17C15P | BZD17C15P数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZD17C15P
BZD17C15P
BZD17C15P
仅供参考
零件编号 BZD17C15P
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SUB SMA, 800MW, 6%, ZENER DIODE
送货服务
BZD17C15P参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)15 V
公差±6.12%
力量 - 最大800 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 11 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包Sub SMA
BZD17C15P Packaging
Insepction
BZD17C15P FAQ
  • 1. How to order BZD17C15P on Heisener?
  • 3. Are the BZD17C15P price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZD17C15P?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZD17C15P.
BZD17C15P 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。