购买 BZD17C12P | BZD17C12P数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZD17C12P
BZD17C12P
BZD17C12P
仅供参考
零件编号 BZD17C12P
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SUB SMA, 800MW, 6%, ZENER DIODE
送货服务
BZD17C12P参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)12 V
公差±5.39%
力量 - 最大800 mW
阻抗(最大值)(Zzt)7 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr3 µA @ 9.1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包Sub SMA
BZD17C12P Packaging
Insepction
BZD17C12P FAQ
  • 1. How to order BZD17C12P on Heisener?
  • 3. Are the BZD17C12P price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZD17C12P?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZD17C12P.
BZD17C12P 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。