购买 BZD17C120PH | BZD17C120PH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZD17C120PH
BZD17C120PH
BZD17C120PH
仅供参考
零件编号 BZD17C120PH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SUB SMA, 800MW, 6%, ZENER DIODE
送货服务
BZD17C120PH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)120 V
公差±5%
力量 - 最大1 W
阻抗(最大值)(Zzt)300 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 91 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包Sub SMA
BZD17C120PH Packaging
Insepction
BZD17C120PH FAQ
  • 1. How to order BZD17C120PH on Heisener?
  • 3. Are the BZD17C120PH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZD17C120PH?
BZD17C120PH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。