购买 BTA12-700CRG | BTA12-700CRG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BTA12-700CRG
BTA12-700CRG
BTA12-700CRG
仅供参考
零件编号 BTA12-700CRG
制造商 STMicroelectronics
描述 TRIAC 700V 12A TO220
送货服务
BTA12-700CRG参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列Snubberless™
三端双向可控硅Standard
电压 - 关闭状态700 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)12 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)120A, 126A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)25 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)25 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220
BTA12-700CRG Packaging
Insepction
BTA12-700CRG FAQ
  • 1. How to order BTA12-700CRG on Heisener?
  • 3. Are the BTA12-700CRG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BTA12-700CRG?
BTA12-700CRG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。