购买 BIDW75N65EH5 | BIDW75N65EH5数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BIDW75N65EH5
BIDW75N65EH5
BIDW75N65EH5
仅供参考
零件编号 BIDW75N65EH5
制造商 Bourns Inc.
描述 IGBT TRENCH FS 650V 150A TO247
送货服务
BIDW75N65EH5参数
制造商Bourns Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)150 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)300 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.2V @ 15V, 75A
力量 - 最大394 W
开关能量2.39mJ (on), .90mJ (off)
输入类型Standard
门电荷186 nC
Td(开/关)@ 25°C39ns/186ns
测试条件400V, 75A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)120 ns
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247
BIDW75N65EH5 Packaging
Insepction
BIDW75N65EH5 FAQ
  • 1. How to order BIDW75N65EH5 on Heisener?
  • 3. Are the BIDW75N65EH5 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BIDW75N65EH5?
BIDW75N65EH5 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
BIDW75N65EH5
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
BIDW75N65EH5 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ