购买 BIDW50N65T | BIDW50N65T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BIDW50N65T
BIDW50N65T
BIDW50N65T
仅供参考
零件编号 BIDW50N65T
制造商 Bourns Inc.
描述 IGBT TRENCH FS 650V 100A TO247
送货服务
BIDW50N65T参数
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)150 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.2V @ 15V, 50A
力量 - 最大416 W
开关能量3mJ (on), 1.1mJ (off)
输入类型Standard
门电荷123 nC
Td(开/关)@ 25°C37ns/125ns
测试条件400V, 50A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)37.5 ns
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247
BIDW50N65T Packaging
Insepction
BIDW50N65T FAQ
  • 1. How to order BIDW50N65T on Heisener?
  • 3. Are the BIDW50N65T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BIDW50N65T?
BIDW50N65T 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。