购买 BIDW30N60T | BIDW30N60T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BIDW30N60T
BIDW30N60T
BIDW30N60T
仅供参考
零件编号 BIDW30N60T
制造商 Bourns Inc.
描述 IGBT TRENCH FS 600V 60A TO247
送货服务
BIDW30N60T参数
制造商Bourns Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)600 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)60 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)90 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.65V @ 15V, 30A
力量 - 最大230 W
开关能量1.85mJ (on), 450µJ (off)
输入类型Standard
门电荷76 nC
Td(开/关)@ 25°C30ns/67ns
测试条件400V, 30A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)40 ns
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247
BIDW30N60T Packaging
Insepction
BIDW30N60T FAQ
  • 1. How to order BIDW30N60T on Heisener?
  • 3. Are the BIDW30N60T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BIDW30N60T?
BIDW30N60T 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
BIDW30N60T
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
BIDW30N60T QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ