购买 BIDNW30N60H3 | BIDNW30N60H3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BIDNW30N60H3
BIDNW30N60H3
BIDNW30N60H3
仅供参考
零件编号 BIDNW30N60H3
制造商 Bourns Inc.
描述 IGBT TRENCH FS 600V 60A TO247NL
送货服务
BIDNW30N60H3参数
制造商Bourns Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)600 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)60 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)120 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2V @ 15V, 30A
力量 - 最大230 W
开关能量1.85mJ (on), 450µJ (off)
输入类型Standard
门电荷76 nC
Td(开/关)@ 25°C30ns/67ns
测试条件400V, 30A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)28 ns
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247N-3L
BIDNW30N60H3 Packaging
Insepction
BIDNW30N60H3 FAQ
  • 1. How to order BIDNW30N60H3 on Heisener?
  • 3. Are the BIDNW30N60H3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BIDNW30N60H3?
BIDNW30N60H3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。