购买 BAS70-07-QR | BAS70-07-QR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BAS70-07-QR
BAS70-07-QR
BAS70-07-QR
仅供参考
零件编号 BAS70-07-QR
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT143B
送货服务
BAS70-07-QR参数
制造商Nexperia USA Inc.
系列-
二极管配置2 Independent
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)70 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)70mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 15 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 70 V
工作温度 - 结150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-253-4, TO-253AA
供应商设备包SOT-143B
BAS70-07-QR Packaging
Insepction
BAS70-07-QR FAQ
  • 1. How to order BAS70-07-QR on Heisener?
  • 3. Are the BAS70-07-QR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BAS70-07-QR?
BAS70-07-QR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。