购买 BAS70-05-QVL | BAS70-05-QVL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BAS70-05-QVL
BAS70-05-QVL
BAS70-05-QVL
仅供参考
零件编号 BAS70-05-QVL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE ARR SCHOT 70V 70MA TO236AB
送货服务
BAS70-05-QVL参数
制造商Nexperia USA Inc.
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)70 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)70mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 15 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 70 V
工作温度 - 结150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包TO-236AB
BAS70-05-QVL Packaging
Insepction
BAS70-05-QVL FAQ
  • 1. How to order BAS70-05-QVL on Heisener?
  • 3. Are the BAS70-05-QVL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BAS70-05-QVL?
BAS70-05-QVL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。