购买 BABS1100-TR | BABS1100-TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BABS1100-TR
BABS1100-TR
BABS1100-TR
仅供参考
零件编号 BABS1100-TR
制造商 Diodes Incorporated
描述 PLANAR SCHOTTKY RECTIFIER ABS/SO
送货服务
BABS1100-TR参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Schottky
电压 - 峰值反转(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)1 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 1 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 100 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱4-SMD, Gull Wing
供应商设备包ABS
BABS1100-TR Packaging
Insepction
BABS1100-TR FAQ
  • 1. How to order BABS1100-TR on Heisener?
  • 3. Are the BABS1100-TR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BABS1100-TR?
BABS1100-TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。