购买 BABS1100 | BABS1100数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BABS1100
BABS1100
BABS1100
仅供参考
零件编号 BABS1100
制造商 Diodes Incorporated
描述 PLANAR SCHOTTKY RECTIFIER ABS/SO
数据表
封装 -
ECAD
库存 666 piece(s)
送货服务
BABS1100参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Schottky
电压 - 峰值反转(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)1 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 1 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 100 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱4-SMD, Gull Wing
供应商设备包ABS
BABS1100 Packaging
Insepction
BABS1100 FAQ
  • 1. How to order BABS1100 on Heisener?
  • 3. Are the BABS1100 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BABS1100?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BABS1100.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BABS1100 pin diagram, BABS1100 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BABS1100 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。