购买 AT24HC04B-TP25-B | AT24HC04B-TP25-B数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AT24HC04B-TP25-B
AT24HC04B-TP25-B
AT24HC04B-TP25-B
仅供参考
零件编号 AT24HC04B-TP25-B
制造商 Microchip Technology
描述 IC EEPROM 4KBIT I2C 8TSSOP
送货服务
AT24HC04B-TP25-B参数
制造商Microchip Technology
类别集成电路(IC) - 存储器
封装-
ECAD
系列-
记忆类型Non-Volatile
内存格式EEPROM
技术EEPROM
内存大小4Kbit
内存接口I2C
时钟频率400 kHz
写周期时间 - Word,Page5ms
访问时间900 ns
电压 - 电源2.5V ~ 5.5V
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
供应商设备包8-TSSOP
AT24HC04B-TP25-B Packaging
Insepction
AT24HC04B-TP25-B FAQ
  • 1. How to order AT24HC04B-TP25-B on Heisener?
  • 3. Are the AT24HC04B-TP25-B price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AT24HC04B-TP25-B?
AT24HC04B-TP25-B 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
AT24HC04B-TP25-B
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
AT24HC04B-TP25-B QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE