购买 ASTX-H12-24.000MHZ-I25-T | ASTX-H12-24.000MHZ-I25-T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ASTX-H12-24.000MHZ-I25-T
ASTX-H12-24.000MHZ-I25-T
ASTX-H12-24.000MHZ-I25-T
仅供参考
制造商 Abracon LLC
描述 OSC TCXO 24.000MHZ HCMOS SMD
数据表
封装 4-SMD, No Lead
送货服务
ASTX-H12-24.000MHZ-I25-T参数
ECAD
系列ASTX-H12
类型TCXO
频率24MHz
功能Enable/Disable
产量HCMOS
电压 - 电源3.3V
频率稳定性±2.5ppm
工作温度-40°C ~ 85°C
电流 - 电源(最大)5.5mA
评级-
安装类型Surface Mount
尺寸/尺寸0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
高度 - 坐姿(最大)0.037" (0.95mm)
ASTX-H12-24.000MHZ-I25-T Packaging
Insepction
ASTX-H12-24.000MHZ-I25-T FAQ
  • 1. How to order ASTX-H12-24.000MHZ-I25-T on Heisener?
  • 3. Are the ASTX-H12-24.000MHZ-I25-T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ASTX-H12-24.000MHZ-I25-T?
1TL1-5 1TL1-5 Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH TOGGLE SPDT 10A 125V, -, ASTX-H12 查看
OPB819 OPB819 TT Electronics/Optek Technology, SENSOR OPTO SLOT 32MM TRANS C-MT, Module, Pre-Wired, ASTX-H12 查看