购买 ASTMUPCE-33-8.000MHZ-EY-E-T3 | ASTMUPCE-33-8.000MHZ-EY-E-T3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ASTMUPCE-33-8.000MHZ-EY-E-T3
ASTMUPCE-33-8.000MHZ-EY-E-T3
ASTMUPCE-33-8.000MHZ-EY-E-T3
仅供参考
制造商 Abracon LLC
描述 OSC MEMS 8MHZ LVCMOS SMD
数据表
封装 4-SMD, No Lead
送货服务
制造商Abracon LLC
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装4-SMD, No Lead
ECAD
系列ASTMUPC
类型MEMS (Silicon)
频率8MHz
功能Enable/Disable
产量LVCMOS
电压 - 电源3.3V
频率稳定性±10ppm
工作温度-20°C ~ 70°C
电流 - 电源(最大)36mA
评级-
安装类型Surface Mount
尺寸/尺寸0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
高度 - 坐姿(最大)0.031" (0.80mm)
ASTMUPCE-33-8.000MHZ-EY-E-T3 Packaging
Insepction
ASTMUPCE-33-8.000MHZ-EY-E-T3 FAQ
  • 1. How to order ASTMUPCE-33-8.000MHZ-EY-E-T3 on Heisener?
  • 3. Are the ASTMUPCE-33-8.000MHZ-EY-E-T3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ASTMUPCE-33-8.000MHZ-EY-E-T3?
BS-78.125MCB-T BS-78.125MCB-T TXC CORPORATION, OSC SO 78.125MHZ LVPECL SMD, 6-SMD, No Lead, ASTMUPC 查看