购买 APT8014L2LLG | APT8014L2LLG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
APT8014L2LLG
APT8014L2LLG
APT8014L2LLG
仅供参考
零件编号 APT8014L2LLG
制造商 Microchip Technology
描述 MOSFET N-CH 800V 52A 264 MAX
送货服务
APT8014L2LLG参数
ECAD
系列POWER MOS 7®
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)800 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C52A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id5V @ 5mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs285 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds7238 pF @ 25 V
功耗(最大值)-
Rds On(Max)@ Id,Vgs140mOhm @ 26A, 10V
工作温度-
安装类型Through Hole
供应商设备包264 MAX™ [L2]
包/箱TO-264-3, TO-264AA
APT8014L2LLG Packaging
Insepction
APT8014L2LLG FAQ
  • 1. How to order APT8014L2LLG on Heisener?
  • 3. Are the APT8014L2LLG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of APT8014L2LLG?
APT8014L2LLG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。