购买 APT50M75B2LLG | APT50M75B2LLG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
APT50M75B2LLG
APT50M75B2LLG
APT50M75B2LLG
仅供参考
零件编号 APT50M75B2LLG
制造商 Microchip Technology
描述 MOSFET N-CH 500V 57A T-MAX
送货服务
APT50M75B2LLG参数
ECAD
系列POWER MOS 7®
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)500 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C57A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id5V @ 2.5mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs125 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds5590 pF @ 25 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)570W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs75mOhm @ 28.5A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包T-MAX™ [B2]
包/箱TO-247-3 Variant
APT50M75B2LLG Packaging
Insepction
APT50M75B2LLG FAQ
  • 1. How to order APT50M75B2LLG on Heisener?
  • 3. Are the APT50M75B2LLG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of APT50M75B2LLG?
APT50M75B2LLG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。