购买 APT10045B2FLLG | APT10045B2FLLG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
APT10045B2FLLG
APT10045B2FLLG
APT10045B2FLLG
仅供参考
零件编号 APT10045B2FLLG
制造商 Microchip Technology
描述 MOSFET N-CH 1000V 23A T-MAX
送货服务
APT10045B2FLLG参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)1000 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C23A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id5V @ 2.5mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs154 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds4350 pF @ 25 V
功耗(最大值)-
Rds On(Max)@ Id,Vgs460mOhm @ 11.5A, 10V
工作温度-
安装类型Through Hole
供应商设备包T-MAX™ [B2]
包/箱TO-247-3 Variant
APT10045B2FLLG Packaging
Insepction
APT10045B2FLLG FAQ
  • 1. How to order APT10045B2FLLG on Heisener?
  • 3. Are the APT10045B2FLLG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of APT10045B2FLLG?
APT10045B2FLLG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。