购买 APT10035JFLL | APT10035JFLL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
APT10035JFLL
APT10035JFLL
APT10035JFLL
仅供参考
零件编号 APT10035JFLL
制造商 Microchip Technology
描述 MOSFET N-CH 1000V 25A ISOTOP
送货服务
APT10035JFLL参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)1000 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C25A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id5V @ 2.5mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs186 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds5185 pF @ 25 V
Vgs(最大)-
FET功能-
功耗(最大值)520W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs370mOhm @ 14A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
供应商设备包ISOTOP®
包/箱SOT-227-4, miniBLOC
APT10035JFLL Packaging
Insepction
APT10035JFLL FAQ
  • 1. How to order APT10035JFLL on Heisener?
  • 3. Are the APT10035JFLL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of APT10035JFLL?
APT10035JFLL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。