购买 AOTF15B65M3 | AOTF15B65M3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AOTF15B65M3
AOTF15B65M3
AOTF15B65M3
仅供参考
零件编号 AOTF15B65M3
制造商 Alpha & Omega Semiconductor Inc.
描述 IGBT 650V 15A TO-220F
送货服务
AOTF15B65M3参数
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列Alpha IGBT™
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)30 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)45 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.5V @ 15V, 15A
力量 - 最大30 W
开关能量280µJ (on), 190µJ (off)
输入类型Standard
门电荷25.4 nC
Td(开/关)@ 25°C10ns/68ns
测试条件400V, 15A, 20Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)263 ns
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack
供应商设备包TO-220F
AOTF15B65M3 Packaging
Insepction
AOTF15B65M3 FAQ
  • 1. How to order AOTF15B65M3 on Heisener?
  • 3. Are the AOTF15B65M3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AOTF15B65M3?
AOTF15B65M3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。