购买 AOK50B65GL1 | AOK50B65GL1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AOK50B65GL1
AOK50B65GL1
AOK50B65GL1
仅供参考
零件编号 AOK50B65GL1
制造商 Alpha & Omega Semiconductor Inc.
描述 IGBT 50A
送货服务
AOK50B65GL1参数
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列AlphaIGBT™
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)300 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2V @ 15V, 50A
力量 - 最大312 W
开关能量3.37mJ (on), 1.59mJ (off)
输入类型Standard
门电荷120 nC
Td(开/关)@ 25°C282ns/915ns
测试条件300V, 50A, 100Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247
AOK50B65GL1 Packaging
Insepction
AOK50B65GL1 FAQ
  • 1. How to order AOK50B65GL1 on Heisener?
  • 3. Are the AOK50B65GL1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AOK50B65GL1?
AOK50B65GL1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。