购买 AFGHL75T65SQDT | AFGHL75T65SQDT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AFGHL75T65SQDT
AFGHL75T65SQDT
AFGHL75T65SQDT
仅供参考
零件编号 AFGHL75T65SQDT
制造商 onsemi
描述 650V/75A FS4 IGBT TO247 L
送货服务
AFGHL75T65SQDT参数
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)80 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)300 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.1V @ 15V, 75A
力量 - 最大375 W
开关能量2.12mJ (on), 1.14mJ (off)
输入类型Standard
门电荷136 nC
Td(开/关)@ 25°C24ns/106ns
测试条件400V, 75A, 4.7Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)75 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247-3
AFGHL75T65SQDT Packaging
Insepction
AFGHL75T65SQDT FAQ
  • 1. How to order AFGHL75T65SQDT on Heisener?
  • 3. Are the AFGHL75T65SQDT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AFGHL75T65SQDT?
AFGHL75T65SQDT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。