购买 AFGHL50T65SQ | AFGHL50T65SQ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AFGHL50T65SQ
AFGHL50T65SQ
AFGHL50T65SQ
仅供参考
零件编号 AFGHL50T65SQ
制造商 onsemi
描述 AEC 101 QUALIFIED, 650V, 50A FIE
送货服务
AFGHL50T65SQ参数
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)80 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)200 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.1V @ 15V, 50A
力量 - 最大268 W
开关能量950µJ (on), 460µJ (off)
输入类型Standard
门电荷99 nC
Td(开/关)@ 25°C20ns/81ns
测试条件400V, 50A, 4.7Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247-3
AFGHL50T65SQ Packaging
Insepction
AFGHL50T65SQ FAQ
  • 1. How to order AFGHL50T65SQ on Heisener?
  • 3. Are the AFGHL50T65SQ price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AFGHL50T65SQ?
AFGHL50T65SQ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。