购买 AFGHL50T65RQDN | AFGHL50T65RQDN数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AFGHL50T65RQDN
AFGHL50T65RQDN
AFGHL50T65RQDN
仅供参考
零件编号 AFGHL50T65RQDN
制造商 onsemi
描述 IGBT FIELD STOP 650V 78A TO247-3
送货服务
AFGHL50T65RQDN参数
系列-
IGBT类型Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)78 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)200 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.81V @ 50A, 15V
力量 - 最大346 W
开关能量3.09mJ (on), 830µJ (off)
输入类型Standard
门电荷65 nC
Td(开/关)@ 25°C41ns/76ns
测试条件400V, 50A, 2.5Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)57 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247-3
AFGHL50T65RQDN Packaging
Insepction
AFGHL50T65RQDN FAQ
  • 1. How to order AFGHL50T65RQDN on Heisener?
  • 3. Are the AFGHL50T65RQDN price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AFGHL50T65RQDN?
AFGHL50T65RQDN 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。