购买 AFGHL25T120RL | AFGHL25T120RL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AFGHL25T120RL
AFGHL25T120RL
AFGHL25T120RL
仅供参考
零件编号 AFGHL25T120RL
制造商 onsemi
描述 1200V/25A FSII IGBT LOW VCESAT (
送货服务
AFGHL25T120RL参数
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1250 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)48 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)100 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2V @ 15V, 25A
力量 - 最大400 W
开关能量1.94mJ (on), 730µJ (off)
输入类型Standard
门电荷277 nC
Td(开/关)@ 25°C27.2ns/116ns
测试条件600V, 25A, 5Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)159 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247-3
AFGHL25T120RL Packaging
Insepction
AFGHL25T120RL FAQ
  • 1. How to order AFGHL25T120RL on Heisener?
  • 3. Are the AFGHL25T120RL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AFGHL25T120RL?
AFGHL25T120RL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。