购买 AFGB30T65SQDN | AFGB30T65SQDN数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AFGB30T65SQDN
AFGB30T65SQDN
AFGB30T65SQDN
仅供参考
零件编号 AFGB30T65SQDN
制造商 onsemi
描述 650V/30A FS4 IGBT TO263 A
送货服务
AFGB30T65SQDN参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列EcoSPARK®
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)60 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)120 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.1V @ 15V, 30A
力量 - 最大220 W
开关能量-
输入类型Standard
门电荷56 nC
Td(开/关)@ 25°C14.5ns/63.2ns
测试条件400V, 30A, 6Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)245 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包TO-263 (D2PAK)
AFGB30T65SQDN Packaging
Insepction
AFGB30T65SQDN FAQ
  • 1. How to order AFGB30T65SQDN on Heisener?
  • 3. Are the AFGB30T65SQDN price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AFGB30T65SQDN?
AFGB30T65SQDN 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。