购买 ADS120J020H3-ASATH | ADS120J020H3-ASATH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ADS120J020H3-ASATH
ADS120J020H3-ASATH
ADS120J020H3-ASATH
仅供参考
制造商 Luminus Devices Inc.
描述 DIODE 1200V-20A TO247-2L, AUTOMO
送货服务
ADS120J020H3-ASATH参数
ECAD
系列Sanan TO247
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1200 V
电流 - 平均整流(Io)63A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 20 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr60 µA @ 1.2 kV
电容@ Vr,F1565pF @ 0V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-2
供应商设备包TO-247-2L
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
ADS120J020H3-ASATH Packaging
Insepction
ADS120J020H3-ASATH FAQ
  • 1. How to order ADS120J020H3-ASATH on Heisener?
  • 3. Are the ADS120J020H3-ASATH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ADS120J020H3-ASATH?
ADS120J020H3-ASATH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。