购买 ADS065J020E3-ASARH | ADS065J020E3-ASARH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ADS065J020E3-ASARH
ADS065J020E3-ASARH
ADS065J020E3-ASARH
仅供参考
制造商 Luminus Devices Inc.
描述 DIODE 650V-20A TO263-2L, AUTOMOT
送货服务
ADS065J020E3-ASARH参数
制造商Luminus Devices Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列Sanan TO263
二极管类型-
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)650 V
电流 - 平均整流(Io)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
速度-
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr-
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包TO-263-2L
工作温度 - 结-
ADS065J020E3-ASARH Packaging
Insepction
ADS065J020E3-ASARH FAQ
  • 1. How to order ADS065J020E3-ASARH on Heisener?
  • 3. Are the ADS065J020E3-ASARH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ADS065J020E3-ASARH?
ADS065J020E3-ASARH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。