购买 ADP360120W3 | ADP360120W3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ADP360120W3
ADP360120W3
ADP360120W3
仅供参考
零件编号 ADP360120W3
制造商 STMicroelectronics
描述 SIC 6N-CH 1200V 379A ACEPACK
送货服务
ADP360120W3参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 阵列
系列-
FET类型Silicon Carbide (SiC)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)1200V (1.2kV)
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C379A (Tj)
Rds On(Max)@ Id,Vgs3.45mOhm @ 360A, 18V
Vgs(th)(Max)@Id4.4V @ 40mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs944nC @ 18V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds28070pF @ 800V
力量 - 最大704W (Tj)
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包ACEPACK
ADP360120W3 Packaging
Insepction
ADP360120W3 FAQ
  • 1. How to order ADP360120W3 on Heisener?
  • 3. Are the ADP360120W3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ADP360120W3?
ADP360120W3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。