购买 A2C50S65M2-F | A2C50S65M2-F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
A2C50S65M2-F
A2C50S65M2-F
A2C50S65M2-F
仅供参考
零件编号 A2C50S65M2-F
制造商 STMicroelectronics
描述 IGBT MOD 650V 50A 208W ACEPACK2
送货服务
A2C50S65M2-F参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
组态Three Phase Inverter
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)50 A
力量 - 最大208 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.3V @ 15V, 50A
电流 - 收集器截止(最大)100 µA
输入电容(Cies)@ Vce4.15 nF @ 25 V
输入Standard
NTC热敏电阻Yes
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包ACEPACK™ 2
A2C50S65M2-F Packaging
Insepction
A2C50S65M2-F FAQ
  • 1. How to order A2C50S65M2-F on Heisener?
  • 3. Are the A2C50S65M2-F price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of A2C50S65M2-F?
A2C50S65M2-F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。