购买 A1F25M12W2-F1 | A1F25M12W2-F1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
A1F25M12W2-F1
A1F25M12W2-F1
A1F25M12W2-F1
仅供参考
零件编号 A1F25M12W2-F1
制造商 STMicroelectronics
描述 SIC 4N-CH 1200V 50A ACEPACK1
送货服务
A1F25M12W2-F1参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 阵列
封装-
ECAD
系列-
FET类型Silicon Carbide (SiC)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)1200V (1.2kV)
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C50A
Rds On(Max)@ Id,Vgs34mOhm @ 50A, 18V
Vgs(th)(Max)@Id4.9V @ 5mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs147nC @ 18V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3500pF @ 800V
力量 - 最大-
工作温度175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包ACEPACK 1
A1F25M12W2-F1 Packaging
Insepction
A1F25M12W2-F1 FAQ
  • 1. How to order A1F25M12W2-F1 on Heisener?
  • 3. Are the A1F25M12W2-F1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of A1F25M12W2-F1?
A1F25M12W2-F1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。