购买 97-3107B28-10PY-417-940 | 97-3107B28-10PY-417-940数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
97-3107B28-10PY-417-940
97-3107B28-10PY-417-940
97-3107B28-10PY-417-940
仅供参考
制造商 Amphenol Industrial Operations
描述 AB 7C 7#12 PIN PLUG
送货服务
97-3107B28-10PY-417-940参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列*
连接器类型-
职位数-
外壳尺寸 - 插入-
外壳尺寸,MIL-
安装类型-
终止-
紧固类型-
方向-
入侵保护-
外壳材料,完成-
联系完成-
特征-
电压额定值-
目前评级-
97-3107B28-10PY-417-940 Packaging
Insepction
97-3107B28-10PY-417-940 FAQ
  • 1. How to order 97-3107B28-10PY-417-940 on Heisener?
  • 3. Are the 97-3107B28-10PY-417-940 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 97-3107B28-10PY-417-940?
SIT8208AI-33-18S-27.000000Y SIT8208AI-33-18S-27.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 2, -, * 查看
SIT1602BC-33-XXS-27.000000T SIT1602BC-33-XXS-27.000000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.25V-3, -, * 查看
hot74ABT240CSCX 74ABT240CSCX Fairchild/ON Semiconductor, IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
30 INCH-D1-BASIC 30 INCH-D1-BASIC All Sensors Corporation, SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP, 4-SIP Module, * 查看
MY2Z-02 AC110/120. MY2Z-02 AC110/120. Omron Automation and Safety, RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V, -, * 查看
RLR20C15R0GRRE6 RLR20C15R0GRRE6 Vishay Dale, RES 15 OHM 2% 1/2W AXIAL, Axial, * 查看
RCP1206B130RGEB RCP1206B130RGEB Vishay Dale, RES SMD 130 OHM 2% 11W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RG3216N-3160-D-T5 RG3216N-3160-D-T5 Susumu, RES SMD 316 OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
AT1206DRD0714KL AT1206DRD0714KL Yageo, RES SMD 14K OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1-796460-0 1-796460-0 TE Connectivity AMP Connectors, CONN TERM BLOCK 5MM TOP 10POS, -, * 查看
RCA32DRSD-S288 RCA32DRSD-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.125, -, * 查看
97-3107B28-10PY-417-940 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。