购买 97-3107A20-17SX-940 | 97-3107A20-17SX-940数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
97-3107A20-17SX-940
97-3107A20-17SX-940
97-3107A20-17SX-940
仅供参考
制造商 Amphenol Industrial Operations
描述 AB 6C 1#16, 5#12 SKT PLUG
送货服务
97-3107A20-17SX-940参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列*
连接器类型-
职位数-
外壳尺寸 - 插入-
外壳尺寸,MIL-
安装类型-
终止-
紧固类型-
方向-
入侵保护-
外壳材料,完成-
联系完成-
特征-
电压额定值-
目前评级-
97-3107A20-17SX-940 Packaging
Insepction
97-3107A20-17SX-940 FAQ
  • 1. How to order 97-3107A20-17SX-940 on Heisener?
  • 3. Are the 97-3107A20-17SX-940 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 97-3107A20-17SX-940?
SIT8208AI-81-18E-38.000000X SIT8208AI-81-18E-38.000000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
T540B157M003CH85107610 T540B157M003CH85107610 KEMET, CAP TANT POLY 150UF 3V 1411, 1411 (3528 Metric), * 查看
C321C104J3G5TA C321C104J3G5TA KEMET, CAP CER RAD 0.1UF 25V C0G 5%, -, * 查看
CAT25640YI-GT3JN CAT25640YI-GT3JN ON Semiconductor, IC EEPROM 64KBIT 20MHZ 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看