购买 8415001FA | 8415001FA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
8415001FA
8415001FA
8415001FA
仅供参考
零件编号 8415001FA
制造商 Texas Instruments
描述 DUAL J-K POSITIVE-EDGE-TRIGGERED
送货服务
8415001FA参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列54HC
功能Set(Preset) and Reset
类型JK Type
输出类型Complementary
元素数量2
每个元素的位数1
时钟频率60 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL30ns @ 6V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低5.2mA, 5.2mA
电压 - 电源2V ~ 6V
电流 - 静态(Iq)4 µA
输入电容3 pF
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱16-CFlatPack
8415001FA Packaging
Insepction
8415001FA FAQ
  • 1. How to order 8415001FA on Heisener?
  • 3. Are the 8415001FA price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 8415001FA?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 8415001FA.
8415001FA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。