购买 74LS125PC | 74LS125PC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
74LS125PC
74LS125PC
74LS125PC
仅供参考
零件编号 74LS125PC
制造商 National Semiconductor
描述 BUS DRIVER, 4-BIT, TTL, PDIP14
送货服务
74LS125PC参数
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 缓冲器,驱动器,接收器,收发器
封装-
ECAD
系列-
逻辑类型-
元素数量-
每个元素的位数-
输入类型-
输出类型-
电流 - 输出高,低-
电压 - 电源-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
74LS125PC Packaging
Insepction
74LS125PC FAQ
  • 1. How to order 74LS125PC on Heisener?
  • 3. Are the 74LS125PC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 74LS125PC?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 74LS125PC.
74LS125PC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
74LS125PC
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
74LS125PC QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
MRF151G
FET RF 2CH 125V 175MHZ 375-04