购买 74HCT4067D-Q100J | 74HCT4067D-Q100J数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
74HCT4067D-Q100J
74HCT4067D-Q100J
74HCT4067D-Q100J
仅供参考
零件编号 74HCT4067D-Q100J
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 IC MUX 16:1 120OHM 24SO
送货服务
74HCT4067D-Q100J参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别集成电路(IC) - 接口 - 模拟开关,多路复用器,多路分解器
封装-
ECAD
系列-
开关电路-
多路复用器/多路分解器电路16:1
电路数量1
通态电阻(最大值)120Ohm
通道间匹配(Δ Ron)6Ohm
电压 - 电源,单(V +)4.5V ~ 5.5V
电压 - 电源,双路(V±)-
切换时间(Ton,Toff)(最大)65ns, 60ns
-3db带宽100MHz
电荷注入-
通道电容(CS(关闭),CD(关闭))3.5pF
电流 - 泄漏(IS(关闭))(最大)800nA
相声-
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
包/箱24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
供应商设备包24-SO
74HCT4067D-Q100J Packaging
Insepction
74HCT4067D-Q100J FAQ
  • 1. How to order 74HCT4067D-Q100J on Heisener?
  • 3. Are the 74HCT4067D-Q100J price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 74HCT4067D-Q100J?
74HCT4067D-Q100J 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。