购买 74F378SJ | 74F378SJ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
74F378SJ
74F378SJ
74F378SJ
仅供参考
零件编号 74F378SJ
制造商 Fairchild Semiconductor
描述 D FLIP-FLOP, F/FAST SERIES TTL
送货服务
74F378SJ参数
ECAD
系列74F
功能Standard
类型D-Type
输出类型Non-Inverted
元素数量1
每个元素的位数6
时钟频率100 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL8.5ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)45 mA
输入电容-
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
74F378SJ Packaging
Insepction
74F378SJ FAQ
  • 1. How to order 74F378SJ on Heisener?
  • 3. Are the 74F378SJ price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 74F378SJ?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 74F378SJ.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 74F378SJ pin diagram, 74F378SJ datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
74F378SJ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。