购买 74F20SCX-NS | 74F20SCX-NS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
74F20SCX-NS
74F20SCX-NS
74F20SCX-NS
仅供参考
零件编号 74F20SCX-NS
制造商 National Semiconductor
描述 IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SOIC
送货服务
74F20SCX-NS参数
ECAD
系列74F
逻辑类型NAND Gate
电路数量2
输入数量4
特征-
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(最大)5.1 mA
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
逻辑电平 - 低0.8V
逻辑电平 - 高2V
最大传播延迟@ V,最大CL5ns @ 5V, 50pF
工作温度0°C ~ 70°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包14-SOIC
包/箱14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
74F20SCX-NS Packaging
Insepction
74F20SCX-NS FAQ
  • 1. How to order 74F20SCX-NS on Heisener?
  • 3. Are the 74F20SCX-NS price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 74F20SCX-NS?
74F20SCX-NS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。