购买 74F113SJ | 74F113SJ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
74F113SJ
74F113SJ
74F113SJ
仅供参考
零件编号 74F113SJ
制造商 Fairchild Semiconductor
描述 J-K FLIP-FLOP
送货服务
74F113SJ参数
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列74F
功能Set(Preset) and Reset
类型JK Type
输出类型Complementary
元素数量2
每个元素的位数1
时钟频率105 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL6ns @ 5V, 50pF
触发类型Negative Edge
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)19 mA
输入电容-
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
74F113SJ Packaging
Insepction
74F113SJ FAQ
  • 1. How to order 74F113SJ on Heisener?
  • 3. Are the 74F113SJ price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 74F113SJ?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 74F113SJ.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 74F113SJ pin diagram, 74F113SJ datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
74F113SJ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。