购买 74F113SCX | 74F113SCX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
74F113SCX
74F113SCX
74F113SCX
仅供参考
零件编号 74F113SCX
制造商 Fairchild Semiconductor
描述 J-K FLIP-FLOP
送货服务
74F113SCX参数
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列74F
功能Set(Preset) and Reset
类型JK Type
输出类型Complementary
元素数量2
每个元素的位数1
时钟频率105 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL6ns @ 5V, 50pF
触发类型Negative Edge
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)19 mA
输入电容-
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
74F113SCX Packaging
Insepction
74F113SCX FAQ
  • 1. How to order 74F113SCX on Heisener?
  • 3. Are the 74F113SCX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 74F113SCX?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 74F113SCX.
74F113SCX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。