购买 5962-9686101QDA | 5962-9686101QDA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
5962-9686101QDA
5962-9686101QDA
5962-9686101QDA
仅供参考
零件编号 5962-9686101QDA
制造商 Texas Instruments
描述 SN54AHCT74 DUAL POSITIVE-EDGE-TR
送货服务
5962-9686101QDA参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列-
功能-
类型-
输出类型-
元素数量-
每个元素的位数-
时钟频率-
最大传播延迟@ V,最大CL-
触发类型-
电流 - 输出高,低-
电压 - 电源-
电流 - 静态(Iq)-
输入电容-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
5962-9686101QDA Packaging
Insepction
5962-9686101QDA FAQ
  • 1. How to order 5962-9686101QDA on Heisener?
  • 3. Are the 5962-9686101QDA price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 5962-9686101QDA?
5962-9686101QDA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
5962-9686101QDA
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
5962-9686101QDA QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
UCLAMP3301D.TCT
TVS DIODE 3.3VWM 9.5VC SOD323
SMBJ30CA-E3/52
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMB
ESDA6V1L
TVS DIODE 5.25VWM SOT23
IRFHM792TRPBF
MOSFET 2N-CH 100V 2.3A 8PQFN