购买 592D685X9020B4T15H | 592D685X9020B4T15H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
592D685X9020B4T15H
592D685X9020B4T15H
592D685X9020B4T15H
仅供参考
制造商 Vishay Sprague
描述 CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1611
数据表
592D685X9020B4T15H 数据表
封装 1611 (4028 Metric)
送货服务
592D685X9020B4T15H参数
制造商Vishay Sprague
类别电容器 - 钽电容器
封装1611 (4028 Metric)
ECAD
系列TANTAMOUNT?, 592D
电容6.8µF
公差±10%
电压额定值20V
类型Conformal Coated
ESR(等效串联电阻)3.1 Ohm
工作温度-55°C ~ 125°C
终身@温度。-
安装类型Surface Mount
尺寸/尺寸0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
高度 - 坐姿(最大)0.059" (1.50mm)
引线间距-
制造商尺码B
特征General Purpose
失败率-
592D685X9020B4T15H数据表
592D685X9020B4T15H Packaging
Insepction
592D685X9020B4T15H FAQ
  • 1. How to order 592D685X9020B4T15H on Heisener?
  • 3. Are the 592D685X9020B4T15H price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 592D685X9020B4T15H?
592D685X9020B4T15H相关产品
MP160A MP160A CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF T/H, HC49/U, TANTAMOUNT?, 592D 查看