购买 54F564DM | 54F564DM数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
54F564DM
54F564DM
54F564DM
仅供参考
零件编号 54F564DM
制造商 National Semiconductor
描述 BUS DRIVER, F/FAST SERIES
送货服务
54F564DM参数
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列54F
功能Standard
类型D-Type
输出类型Tri-State, Inverted
元素数量1
每个元素的位数8
时钟频率100 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL9.5ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低3mA, 20mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)86 mA
输入电容-
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Through Hole
包/箱20-CDIP (0.300", 7.62mm)
54F564DM Packaging
Insepction
54F564DM FAQ
  • 1. How to order 54F564DM on Heisener?
  • 3. Are the 54F564DM price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 54F564DM?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 54F564DM.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 54F564DM pin diagram, 54F564DM datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
54F564DM 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。