购买 54F378FMQB | 54F378FMQB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
54F378FMQB
54F378FMQB
54F378FMQB
仅供参考
零件编号 54F378FMQB
制造商 National Semiconductor
描述 D FLIP-FLOP, F/FAST SERIES TTL
送货服务
54F378FMQB参数
ECAD
系列54F
功能Standard
类型D-Type
输出类型Non-Inverted
元素数量1
每个元素的位数6
时钟频率70 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL10.5ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低-
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)45 mA
输入电容-
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱16-CFlatpack
54F378FMQB Packaging
Insepction
54F378FMQB FAQ
  • 1. How to order 54F378FMQB on Heisener?
  • 3. Are the 54F378FMQB price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 54F378FMQB?
54F378FMQB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。