购买 54F374LM | 54F374LM数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
54F374LM
54F374LM
54F374LM
仅供参考
零件编号 54F374LM
制造商 National Semiconductor
描述 BUS DRIVER, F/FAST SERIES
送货服务
54F374LM参数
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列54F
功能Standard
类型D-Type
输出类型Tri-State, Non-Inverted
元素数量1
每个元素的位数8
时钟频率60 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL11ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低-
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)86 mA
输入电容-
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱20-CLCC
54F374LM Packaging
Insepction
54F374LM FAQ
  • 1. How to order 54F374LM on Heisener?
  • 3. Are the 54F374LM price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 54F374LM?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 54F374LM.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 54F374LM pin diagram, 54F374LM datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
54F374LM 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。