购买 54F365FMQB | 54F365FMQB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
54F365FMQB
54F365FMQB
54F365FMQB
仅供参考
零件编号 54F365FMQB
制造商 National Semiconductor
描述 HEX BUFFER/DRIVER
送货服务
54F365FMQB参数
ECAD
系列54F
逻辑类型Buffer, Non-Inverting
元素数量1
每个元素的位数6
输入类型-
输出类型3-State
电流 - 输出高,低12mA, 48mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱16-CFlatpack
供应商设备包16-CFlatPack
54F365FMQB Packaging
Insepction
54F365FMQB FAQ
  • 1. How to order 54F365FMQB on Heisener?
  • 3. Are the 54F365FMQB price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 54F365FMQB?
54F365FMQB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。