购买 54F240DM | 54F240DM数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
54F240DM
54F240DM
54F240DM
仅供参考
零件编号 54F240DM
制造商 National Semiconductor
描述 BUS DRIVER, F/FAST SERIES
送货服务
54F240DM参数
ECAD
系列54F
逻辑类型Buffer, Inverting
元素数量2
每个元素的位数4
输入类型-
输出类型3-State
电流 - 输出高,低12mA, 48mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Through Hole
包/箱20-CDIP (0.300", 7.62mm)
供应商设备包20-CERDIP
54F240DM Packaging
Insepction
54F240DM FAQ
  • 1. How to order 54F240DM on Heisener?
  • 3. Are the 54F240DM price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 54F240DM?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 54F240DM.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 54F240DM pin diagram, 54F240DM datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
54F240DM 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。