购买 54F164FMQB | 54F164FMQB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
54F164FMQB
54F164FMQB
54F164FMQB
仅供参考
零件编号 54F164FMQB
制造商 National Semiconductor
描述 SERIAL IN PARALLEL OUT
送货服务
54F164FMQB参数
ECAD
系列54F
逻辑类型Shift Register
输出类型Push-Pull
元素数量1
每个元素的位数8
功能Serial to Parallel
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
包/箱14-CFlatPack
供应商设备包14-CFP
54F164FMQB Packaging
Insepction
54F164FMQB FAQ
  • 1. How to order 54F164FMQB on Heisener?
  • 3. Are the 54F164FMQB price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 54F164FMQB?
54F164FMQB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。