购买 3EZ36D5RL | 3EZ36D5RL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
3EZ36D5RL
3EZ36D5RL
3EZ36D5RL
仅供参考
零件编号 3EZ36D5RL
制造商 onsemi
描述 DIODE ZENER
送货服务
3EZ36D5RL参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)36 V
公差±5%
力量 - 最大3 W
阻抗(最大值)(Zzt)22 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 27.4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 200 mA
工作温度-65°C ~ 200°C
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AL, DO-41, Axial
供应商设备包Axial
3EZ36D5RL Packaging
Insepction
3EZ36D5RL FAQ
  • 1. How to order 3EZ36D5RL on Heisener?
  • 3. Are the 3EZ36D5RL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 3EZ36D5RL?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3EZ36D5RL.
3EZ36D5RL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。