购买 3EZ150D5 | 3EZ150D5数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
3EZ150D5
3EZ150D5
3EZ150D5
仅供参考
零件编号 3EZ150D5
制造商 EIC SEMICONDUCTOR INC.
描述 ZENER 3W, CASE TYPE: DO-41
送货服务
3EZ150D5参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)150 V
公差±5%
力量 - 最大3 W
阻抗(最大值)(Zzt)550 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 114 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AL, DO-41, Axial
供应商设备包DO-41
3EZ150D5 Packaging
Insepction
3EZ150D5 FAQ
  • 1. How to order 3EZ150D5 on Heisener?
  • 3. Are the 3EZ150D5 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 3EZ150D5?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3EZ150D5.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 3EZ150D5 pin diagram, 3EZ150D5 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
3EZ150D5 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。